Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. M. Dąbrowskiej w Komorowie
27

Rada Pedagogiczna ZSO

Skład Rady Pedagogicznej ZSO w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcje, nauczany przedmiot

 1. 

Głodowska Małgorzata

dyrektor ZSO, nauczyciel matematyki

 2. 

Bentyn Wojciech

zastępca dyrektora ds. gimnazjum i liceum ogólnokształcącego, przewodniczący rady pedagogicznej, nauczyciel WF 

 3.

Pająk Edyta

zastępca dyrektora ds. EW, nauczyciel informatyki EW

 4.

Rymuza Sławomir

zastępca dyrektora ds. szkoły podstawowej, przewodniczący rady pedagogicznej, nauczyciel muzyki

 5.

Belniak Mateusz

nauczyciel języka angielskiego

 6

Betlińska Maria

nauczyciel matematyki

 7

Biłozór Renata

nauczyciel plastyki

 8

Borowska Małgorzata

nauczyciel matematyki

 9

Chruściak Aleksandra

nauczyciel języka angielskiego

 10

Ciechomska Ewa

nauczyciel EW

 11

Danieluk Bożena

nauczyciel matematyki

 12

Dmoch - Hołody Agata

nauczyciel biologii

 13

Dwórska Ludwika

nauczyciel świetlicy

 14

Dyrek Sylwia

nauczyciel historii i  WOS

 15

Effler Ilona

pedagog

 16

Engel Ewa

nauczyciel języka angielskiego

 17

Filimon Ewa

nauczyciel języka polskiego

 18

Frączek Jan

nauczyciel fizyki i matematyki

 19

Fusiecka Hanna

nauczyciel przyrody

 20

Gawron Magdalena

nauczyciel EW

 21

Gibowicz Ewelina

pedagog

 22

Gielniewska Barbara

nauczyciel języka angielskiego

 23

Glinicka Maria

nauczyciel biblioteki

 24

Głowala Ewa

nauczyciel języka polskiego

 25

Gontarczyk Ewa

doradca zawodowy

 26

Górczak Magdalena

nauczyciel języka polskiego

 27

Górska - Zielińska Anna

nauczyciel WF

 28

Gradkowska Aneta

nauczyciel języka angielskiego

 29

Gryko Agnieszka

nauczyciel świetlicy

 30

Grzywaczewska Dorota

nauczyciel EW

 31

Gumińska Patrycja

nauczyciel świetlicy

 32

Irmińska Danuta

nauczyciel języka niemieckiego

 33

Jagiełło Marcin

nauczyciel WF

 34

Jakubek Jolanta

nauczyciel języka polskiego

 35

Janiszewska Agnieszka

nauczyciel historii i  WOS

 36

Jaroszewska Beata

nauczyciel WF

 37

Kacprzak Anna

nauczyciel języka polskiego

 38

Kaczmarzyk Anna

nauczyciel religii

 39

Kaleta Ewa

pedagog

 40

Karczewska Dorota

nauczyciel matematyki

 41

Karska Hanna

nauczyciel języka angielskiego

 42

Kasperska Anna

nauczyciel języka polskiego

 43

Kosakowska Elwira

nauczyciel, pedagog

 44

Kość Halina

nauczyciel chemii

 45

Kowalkowska Małgorzata

nauczyciel EW

 46

Kwasiborska Magdalena

nauczyciel WF

 47

Laszuk - Chludzińska Anna

pedagog

 48

Libiszewska Ewa

nauczyciel geografii, informatyki

 49

Łukasiewicz Krzysztof

nauczyciel fizyki

 50

Malinowska Anna

nauczyciel techniki i muzyki

 51

Michalak Barbara

nauczyciel świetlicy

 52

Mikulska Katarzyna

nauczyciel biblioteki

 53

Milczarska Joanna

nauczyciel geografii

 54

Morzyc Aneta

nauczyciel religii

 55

Mucha Anna

nauczyciel języka francuskiego

 56

Nowak Agnieszka

kierownik świetlicy, nauczyciel świetlicy

 57

Pacyga Jadwiga

nauczyciel języka niemieckiego

 58

Padewska Elwira

urlop

 59

Pajączek Małgorzata

nauczyciel EW

 60

Pałka Agata

nauczyciel j. niemieckiego

 61

Pawelec Dorota

nauczyciel wychowania przedszkolnego

 62

Pawlikowska Małgorzata

nauczyciel biologii i przyrody

 63

Pawłowska Jolanta

nauczyciel języka polskiego

 64

Pawłowska Monika

nauczyciel języka angielskiego

 65

Perz Marek

nauczyciel WF

 66

Petrykowska - Uznańska Magdalena

psycholog

 67

Pielech Wojciech

nauczyciel WF

 68

Piotrowska - Gocal Monika

nauczyciel języka polskiego

 69

Podbielska Monika

urlop

 70

Prześlakiewicz Anna

urlop

 71

Putra Sylwia

nauczyciel wychowania przedszkolnego

 72

Reszka Joanna

nauczyciel EW

 73

Rogala Magdalena

nauczyciel języka angielskiego

 74

Rucikowski Jarosław

nauczyciel informatyki

 75

Siemieniuk Zofia

nauczyciel biblioteki

 76

Sitkiewicz - Wołodko Ramona

nauczyciel chemii i EDB

 77

Skawiński Bartosz

nauczyciel religii

 78

Skierkowska - Rak Rozalia

nauczyciel wychowania przedszkolnego

 79

Smakulska Danuta

nauczyciel geografii i podstaw przedsiębiorczości

 80

Sobczak - Maciocha Renata

nauczyciel EW

 81

Sprycha Barbara

nauczyciel matematyki

 82

Szlagowska Małgorzata

nauczyciel geografii

 83

Tomaszewski Grzegorz

nauczyciel WF

 84

Tyc Maria

nauczyciel informatyki

 85

Wasielczyk Hanna

nauczyciel świetlicy

 86

Wądołowska Paulina

nauczyciel wychowania przedszkolnego

 87

Wolborski Daniel

nauczyciel historii

 88

Wołek Katarzyna

nauczyciel języka polskiego

 89

Zboina Anna

nauczyciel EW

 90

Zyśk Katarzyna

nauczyciel wychowania przedszkolnego

 91

Żaczyńska Iwona

nauczyciel EW

 92

Żochowska Krystyna

nauczyciel matematyki

 

 

 

 

 

 

Data publikacji: 16.09.2018 14:15
Data ostatniej modyfikacji: 16.09.2018 19:11
Wyświetleń: 27
Autor: Ewa Libiszewska
Opublikował: Ewa Libiszewska
Ostatnio zmodyfikował: Ewa Libiszewska