Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. M. Dąbrowskiej w Komorowie
460

Skład Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcje, nauczany przedmiot

1. 

Małgorzata Głodowska

dyrektor ZSO

2. 

Sławomir Rymuza

wicedyrektor szkoły podstawowej, przewodniczący rady pedagogicznej, nauczyciel muzyki

3.  Edyta Pająk  wicedyrektor szkoły podstawowej, przewodniczący rady pedagogicznej, nauczyciel informatyki i techniki

4. 

 Bator Magdalena

 nauczyciel matematyki

5. 

Biłozór Renata

 nauczyciel plastyki

6. 

Borowska Małgorzata

 nauczyciel matematyki

7.  Chruściak Aleksandra  nauczyciel języka angielskiego

8. 

Ciechomska Ewa

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

9. Danecka Krystyna  nauczyciel matematyki

10. 

Danieluk Bożena

 nauczyciel matematyki

11. 

Dwórska Ludwika

 wychowawca świetlicy

12. 

Dyrek Sylwia

 nauczyciel historii, WOS

13. 

Effler Ilona

 pedagog szkolny, logopeda

14. Filimon Ewa  nauczyciel języka polskiego
15.  Frączek Jan   nauczyciel fizyki

16. 

Fusiecka Hanna

nauczyciel przyrody

17. Gawron Magdalena  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
18. Gibowicz Ewelina  logopeda

19. 

Gielniewska Barbara

 nauczyciel języka angielskiego

20. 

Glinicka Maria

 nauczyciel bibliotekarz

21. 

Głowala Ewa

 nauczyciel języka polskiego

22. 

Gontarczyk Ewa

 nauczyciel doradztwa zawodowego

23. Górczak Magdalena  nauczyciel języka polskiego
24. Górska – Zielińska Anna  nauczyciel wychowania fizycznego
25. Gradkowska Aneta  nauczyciel języka angielskiego
26. s. Gryko Agnieszka  nauczyciel religii

27. 

Grzywaczewska Dorota

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

28. 

Gumińska Patrycja

 wychowawca świetlicy

29. Jagiełło Marcin  nauczyciel wychowania fizycznego
30. Jaroszewska Beata  nauczyciel wychowania fizycznego
31. Jaworska Joanna  wychowawca świetlicy

32. 

Kacprzak Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

33. s. Kaczmarzyk Anna  nauczyciel religii

34. 

ks. Kaczyński Artur

 nauczyciel religii

35. Kaleta Ewa  pedagog – (urlop)

36. 

Karczewska Dorota

 nauczyciel matematyki – (urlop)

37. 

Karska Hanna

 nauczyciel języka angielskiego

38. Kasperska Anna  nauczyciel języka polskiego
39. Kik – Mikuła Joanna  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

40. 

Kosakowska Elwira

 pedagog

41. Kość Halina  nauczyciel chemii

42. 

Kowalkowska Małgorzata

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

43. 

Kwasiborska Magdalena

nauczyciel wychowania fizycznego

44. 

Libiszewska  Ewa

 nauczyciel informatyki i geografii

45.. 

Malara-Olejnik Elżbieta

 wychowawca świetlicy

46. 

Malinowska Anna

 nauczyciel techniki, muzyki

47. 

Milczarska Joanna

 nauczyciel przyrody, geografii

48. 

Michalak Barbara

 wychowawca świetlicy

49 s. Morzyc Aneta  nauczyciel religii

50. 

Nowak Anna

 kierownik świetlicy

51. Pacyga Jadwiga  nauczyciel języka niemieckiego

52. 

Padewska Elwira

 nauczyciel dzieci 6-letnich 

53. 

Pajączek Małgorzata

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

54. 

Pałka Agata

 nauczyciel języka niemieckiego

55. 

Pawlikowska Małgorzata

nauczyciel przyrody

56. 

Pawłowska Monika

 nauczyciel języka angielskiego

57. 

Perz Marek

 nauczyciel wychowania fizycznego

58. 

Petrykowska – Uznańska Magdalena

 psycholog

59. 

Piątek Mariola

 wychowawca świetlicy

60. Pielech Wojciech  nauczyciel wychowania fizycznego
61. Piotrowska-Gocal Monika  nauczyciel języka polskiego
62. Podbielska Monika  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (urlop)
63. Prześlakiewicz Anna  nauczyciel muzyki (urlop)
64. Putra Sylwia  wychowawca świetlicy

65. 

Reszka Joanna

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

66. 

Rogala Magdalena

 nauczyciel języka angielskiego

67. 

Siemieniuk Zofia

 nauczyciel bibliotekarz

68. Sitkiewicz - Wołodko Ramona  nauczyciel chemii, edukacji dla bezpieczeństwa

69. 

Skierkowska-Rak Rozalia

 wychowawca świetlicy

70. 

Sobczak-Maciocha Renata

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

71. 

Sprycha Barbara

 nauczyciel matematyki

72. 

Szlagowska Małgorzata

 nauczyciel geografii

73 Tomaszewski Grzegorz  nauczyciel wychowania fizycznego

74. 

Tyc Maria

 nauczyciel informatyki

75. 

Wasielczyk Hanna

 wychowawca świetlicy

76. 

Wądołowska Paulina

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

77. Wiernicka Magdalena   nauczyciel fizyki

78. 

Wolborski Daniel

 nauczyciel historii

79. Wołek Katarzyna  nauczyciel języka polskiego (urlop)

80. 

Zboina Anna

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

81. Zyśk Katarzyna  pedagog

82. 

Żaczyńska Iwona

 nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 18.09.2014 09:45
Data ostatniej modyfikacji: 14.10.2019 18:43
Wyświetleń: 460
Autor: Ewa Libiszewska
Opublikował: Marcin Walichnowski
Ostatnio zmodyfikował: Ewa Libiszewska